Ondersteuningsteam Kasterlinden

Beleidsteam

Beleidsteam

Coachteam brede types

Coachteam brede types

Coachteam kleine types

Coachteam kleine types

Vragen?

Heb je vragen of opmerkingen in verband met de ondersteuning? Neem dan zeker contact op met de betrokken teamcoach. 

Loopt een ondersteuning minder vlot? Binnen het ondersteuningsteam Kasterlinden zoeken we heel graag naar de juiste oplossingen. Je kan alvast onze feedbackprocedure raadplegen om na te gaan op welke manier we omgaan met jullie bevindingen. We baseren ons hiervoor op een aantal vaste kaders.

Beleidsteam

Directie Ondersteuningsteam Kasterlinden

Sofie Beusen
GSM 0499 86 82 27
sofie.beusen@kasterlinden-vgc.be

Pedagogisch medewerker

Flore Mertens
GSM 0499/58.86.47
flore.mertens@kasterlinden-vgc.be

Personeelsverantwoordelijke

Annelies Van Boxstael
GSM 0499 86 82 33
annelies.vanboxstael@kasterlinden-vgc.be

ICT Verantwoordelijke

Sander Van Schuerbeeck
0498876593
sander.vanschuerbeeck@kasterlinden-vgc.be 

Beleidondersteuners

Kristien De Bont
GSM 0493/31.26.89
kristien.debont@kasterlinden-vgc.be

Karin Van Haesendonck
GSM 0498/87.65.94
karin.vanhaesendonck@kasterlinden-vgc.be

Brede types

Regiocoach Londerzeel/Merchtem

Flore Mertens
GSM 0499/58.86.47
flore.mertens@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Asse/Bever

Franbose de Buijsscher 
GSM 0490/52.49.50
franbose.debuijsscher@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Halle/Sint Genesius Rode

Annick De Belder
GSM 0474/84.14.33
annick.debelder@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Molenbeek/Ganshoren

Lore Vancoppenolle 
GSM 0490/14.01.74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Anderlecht/Ukkel

Sara Mannaerts
GSM 0499/25.79.17
sara.mannaerts@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Brussel/Jette en Brussel/Oost

Manuela Cauwenberghs
GSM 0499/86.82.10
manuela.cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type basisaanbod

Ally Raes
GSM 0490/52.41.16
ally.raes@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 3 (GEMS)

Rose Van Lysebettens
GSM 0491/62 46 08
rose.vanlysebettens@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 9 (ASS)

Ria Dehaes
GSM 0473/71 23 62
ria.dehaes@kasterlinden-vgc.be

Kleine Types

Regiocoach Asse/Bever

Franbose de Buijsscher 
GSM 0490/52.49.50
franbose.debuijsscher@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Brussel/Jette

Bo Dufour
GSM 0497/52.99.61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Halle/Sint Genesius Rode & Londerzeel/Merchtem

Dominique Willems
GSM 0498/63.16.77
dominique.willems@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Molenbeek/Ganshoren

Lore Vancoppenolle 
GSM 0490/14.01.74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Anderlecht/Ukkel

Annelien Mouton 
GSM 0490/13.83.65
annelien.mouton@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Brussel/Oost

Sander Van Schuerbeeck
0498876593
sander.vanschuerbeeck@kasterlinden-vgc.be 

Doelgroepcoach type 2

Bo Dufour
GSM 0497/52.99.61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 4

Lia Harnie
GSM 0475/78.13.41
lia.harnie@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoachen Type 6 en 7 aud.

Marieke Goedhuys
GSM
marieke.goedhuys@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoachen type 7STOS

Liesbeth Van As
GSM 0498/87.16.39
liesbeth.vanas@kasterlinden-vgc.be