Ondersteuningsteam Kasterlinden

Beleidsteam

Beleidsteam

Coachteam brede types

Coachteam brede types

Coachteam kleine types

Coachteam kleine types

Coachteam Scoop

Coachteam Scoop

Beleidsteam

Netwerkcoach Ondersteuningsteam Kasterlinden

Sofie Beusen
GSM 0499 86 82 27
sofie.beusen@kasterlinden-vgc.be

Regioverantwoordelijke Scoop

Annelies Van Opstal
GSM 0490 49 08 35
annelies.vanopstal@kasterlinden-vgc.be

Personeelsverantwoordelijke

Annelies Van Boxstael
GSM 0499 86 82 33
annelies.vanboxstael@kasterlinden-vgc.be

Beleidondersteuners

Kristien De Bont
GSM 0493/31.26.89
kristien.debont@kasterlinden-vgc.be

Sofie Hoedemaekers
GSM 0498/87.73.64
sofie.hoedemaekers@kasterlinden-vgc.be

Algemeen onthaal

Filo Capizzi
Tel 02 430 67 70
filo.capizzi@kasterlinden-vgc.be

Brede types

Regiocoach Asse/Bever en Londerzeel/Merchtem

Flore Mertens
GSM 0499/58.86. 47
flore.mertens@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Halle/Sint Genesius Rode

Annick De Belder
GSM 0474/84.14.33
annick.debelder@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Anderlecht/Ukkel 

Ria De Haes (vervanging van Karin Van Haesendonck)
GSM 0473/71 23 62 
ria.dehaes@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Molenbeek/Ganshoren

Sara Mannaerts (vervanging van Karin Van Haesendonck)
GSM 0499/25.79.17 
sara.mannaerts@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Brussel/Jette en Brussel/Oost

Manuela Cauwenberghs
GSM 0499/86.82.10
manuela.cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach BA:

Doelgroepcoach type 3:

Rose Van Lysebettens
GSM 0491/62 46 08
rose.vanlysebettens@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 9:

Ria Dehaes
GSM 0473/71 23 62
ria.dehaes@kasterlinden-vgc.be

Kleine Types

Teamcoachen Type 2/6/7aud.

Bo Dufour
GSM 0497/52.99.61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Vannesa Lopes
GSM 0492/74.09.85
vanessa.lopes@kasterlinden-vgc.be

Teamcoachen Type 4/Type 7STOS

Sander Van Schuerbeeck (AMLO)
GSM 0498 87 65 93
sander.vanschuerbeeck@kasterlinden-vgc.be

Lore Vancoppenolle (Brussel)
GSM 0490/14.01.74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be

Ellen Vermeir (Halle)
GSM 0497 52 99 65
ellen.vermeir@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 2

Bo Dufour
GSM 0497 52 99 61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 4

Sander Van Schuerbeeck 
GSM 0498 87 65 93
sander.vanschuerbeeck@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoachen Type 6 en 7 aud.

Vannesa Lopes
GSM 0492 74 09 85
vanessa.lopes@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoachen type 7STOS

Lore Vancoppenolle
GSM 0490 14 01 74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be

Ellen Vermeir
GSM 0497 52 99 65
ellen.vermeir@kasterlinden-vgc.b 

Regio Scoop/Noord

Regioverantwoordelijke Scoop

Annelies Van Opstal
GSM 0490 49 08 35
annelies.vanopstal@kasterlinden-vgc.be

Brede types: 

Regiocoach Vilvoorde/Machelen

Katrien Vander Weyden
GSM 0479 65 46 86
katrien.vanderweyden@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Grimbergen/Zemst/Kortenberg

Ines Dekerk
GSM 0478 45 43 55
ines.dekerk@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Zaventem/Hoeilaart

Rebecca Broothaerts
GSM 0489 26 82 14
rebecca.broothaerts@kasterlinden-vgc.be

 

Kleine types:

Teamcoachen type 2,4,6, 7aud., 7 STOS

Hanne Delafaille 
GSM 0490 52 36 68
hanne.delafaille@kasterlinden-vgc.be