Ondersteuningsteam Kasterlinden

Beleidsteam

Beleidsteam

Coachteam brede types

Coachteam brede types

Coachteam kleine types

Coachteam kleine types

Vragen?

Heb je vragen of opmerkingen in verband met de ondersteuning? Neem dan zeker contact op met de betrokken teamcoach. 

Loopt een ondersteuning minder vlot? Binnen het ondersteuningsteam Kasterlinden zoeken we heel graag naar de juiste oplossingen. Je kan alvast onze feedbackprocedure raadplegen om na te gaan op welke manier we omgaan met jullie bevindingen. We baseren ons hiervoor op een aantal vaste kaders.

Beleidsteam

Directie Ondersteuningsteam Kasterlinden:

Sofie Beusen
GSM 0499 86 82 27
sofie.beusen@kasterlinden-vgc.be

Personeelsverantwoordelijke

Annelies Van Boxstael
GSM 0499 86 82 33
annelies.vanboxstael@kasterlinden-vgc.be

Beleidondersteuners

Kristien De Bont
GSM 0493/31.26.89
kristien.debont@kasterlinden-vgc.be

Sofie Hoedemaekers
GSM 0498/87.73.64
sofie.hoedemaekers@kasterlinden-vgc.be

Pedagogisch medewerker

Flore Mertens
GSM 0499/58.86.47
flore.mertens@kasterlinden-vgc.be

Algemeen onthaal

Filo Capizzi
Tel 02 430 67 70
filo.capizzi@kasterlinden-vgc.be

Brede types

Regiocoach Asse/Bever en Londerzeel/Merchtem

Sara Mannaerts
GSM  0499/25.79.17 
sara.mannaerts@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Halle/Sint Genesius Rode

Annick De Belder
GSM 0474/84.14.33
annick.debelder@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Anderlecht/Ukkel en Molenbeek/Ganshoren

Karin Van Haesendonck
GSM 0498/87.65.94
karin.vanhaesendonck@kasterlinden-vgc.be

Regiocoach Brussel/Jette en Brussel/Oost

Manuela Cauwenberghs
GSM 0499/86.82.10
manuela.cauwenberghs@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type basisaanbod:

Ally Raes
GSM 0490/52.41.16
ally.raes@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 3 (GEMS):

Rose Van Lysebettens
GSM 0491/62 46 08
rose.vanlysebettens@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 9 (ASS):

Ria Dehaes
GSM 0473/71 23 62
ria.dehaes@kasterlinden-vgc.be

Kleine Types

Teamcoachen Kleine Types

Bo Dufour
GSM 0497/52.99.61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Sander Van Schuerbeeck
-> tijdelijke vervanging: Dominique Willems
GSM 0498/63.16.77
dominique.willems@kasterlinden-vgc.be

Lore Vancoppenolle 
GSM 0490/14.01.74
lore.vancoppenolle@kasterlinden-vgc.be

Annelien Mouton 
GSM 0490/13.83.65
annelien.mouton@kasterlinden-vgc.be

Franbose De Buijsscher 
GSM 0490/52.49.50
franbose.debuijsscher@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 2

Bo Dufour
GSM 0497/52.99.61
bo.dufour@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoach type 4

Lia Harnie
GSM 0475/78.13.41
lia.harnie@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoachen Type 6 en 7 aud.

Vannesa Lopes
GSM 0492/74.09.85
vanessa.lopes@kasterlinden-vgc.be

Doelgroepcoachen type 7STOS

Annelien Mouton 
GSM 0490/13.83.65
annelien.mouton@kasterlinden-vgc.be

Franbose De Buijsscher 
GSM 0490 52 49 50
franbose.debuijsscher@kasterlinden-vgc.be